Każdy znajdzie dobry powód dlaczego być na zjeździe. Dla tych którzy się wahają, podpowiadamy:

 • Wspólne spotkanie będzie czasem oderwania się od codziennych obowiązków, czasem rozmów i wspomnień. Będzie można poznać członków rodziny, o których się słyszało ale nigdy nie było okazji z nimi porozmawiać.
 • Organizatorzy zatroszczą się o wszystkich gości, zadbają o dobrą atmosferę spotkania oraz niezapomnianą zabawę. Będą także suto zastawione stoły.
 • Jest to pierwsza tego typu impreza.
 • Będzie największe zagęszczenie Blajerów na metr kwadratowy.
 • Rodzina. Ta najbliższa, ta dalsza, ta nieznana.
 • Data następnego zjazdu jest nieznana, a data pierwszego zjazdu to 28 lipiec 2019
 • Dzięki temu, że zjazd jest w niedzielę, koszty organizacyjne są niższe. Należy uwzględnić urlop w poniedziałek...

 • W pytaniach i odpowiedziach

  Zjazd organizowany jest dla nas, potomków Józefa i Marianny Blajer.
  Na zjazd zapraszamy także wszystkich, którzy poczuwają się być potomkami rodu Blajerów a nie zostało im wysłane oficjalne zaproszenie. Z chwilą ujawnienia się :) zaproszenie zostanie przesłane.
  Będą także zaproszeni goście: lista w terminie późniejszym

  Zjazd odbędzie się 28 lipca 2019 r., ale przygotowania do zjazdu tak na dobre rozpoczęły się już we wrześniu 2018 r. Do dnia zjazdu czeka nas jeszcze dużo pracy i różnego typu przygotowań.

  Jest to pierwsza edycja zjazdu. Jak się nam spodoba :) być może umówimy się podczas tej edycji na następny zjazd. Można pomyśleć o zjeździe w plenerze ….. może już za rok.

  Opłatę za zjazd należy dokonać do dnia 31 maja 2019 r. W skrajnych przypadkach wpłata zostanie także przyjęta w terminie późniejszym, nie później jednak niż do 30 czerwca 2019 r. W lipcu musi być znana liczba osób uczestniczących w zjeździe celem ustalenia menu i odpowiedniego przygotowania sali balowej. Należ zakupić także inne niezbędne do tego typu uroczystości akcesoria jak np. plakietki dla uczestników, śpiewniki, gadżety czy też nagrody dla uczestników konkursów.

  Płatności należy dokonać przelewem na rachunek otwarty w Santander Bank do obsługi zjazdu. Od wpłaty gotówkowej na wskazany rachunek są dodatkowe koszty w postaci prowizji. Można także dokonać wpłaty u przedstawicieli poszczególnych rodów, tj. u Marka Blajera, Jerzego Blajera, Adama Panka, Lucyny Raczyńskiej, Janiny Blajer i Marty Bartman.

  Dziećmi zajmie się animatorka, która w sposób profesjonalny będzie pobudzała ich zainteresowania, odkrywała ich pasje i zachęcała do aktywności umysłowej i ruchowej.

  Od tematów trudnych i problematycznych związanych ze zjazdem są organizatorzy. Oni mają za zadanie rozwiązać wszystkie wątpliwości na korzyść uczestnika zjazdu. Kontakt z nimi podany jest w zakładce
  A inne rzeczy trudne będziemy rozwiązywać wspólnie. Wśród uczestników zjazdu będą specjaliści z różnych dziedzin i zapewne udzielą wszelkich dobrych rad z zakresu swojej wiedzy. Każda najdrobniejsza sprawa zostanie rozwiązana tak, aby wszyscy byli zadowoleni.

  W związku z tym, że sobota to dzień w szczególności przeznaczony na przyjęcia weselne w najbliższym czasie tj. w okresie co najmniej dwóch lat, nie było możliwości wynajęcia sali w sobotę na naszą imprezę. Ponadto przy organizowaniu imprezy w niedzielę lokale proponują zniżkę . Także zespół muzyczny udało się załatwić na niedzielę.

  Poniedziałek jest następnym dniem po naszym rodzinnym spotkaniu, być może trzeba będzie dłużej odpocząć po dobrej i długiej zabawie, aby szef nie zarzucił nam braku subordynacji. Trzeba będzie sobie ułożyć w głowie wszystkie usłyszane informacje podczas spotkania, a w przypadku jakieś luki w pamięci podjechać do starszyzny w rodzie i poprosić o uzupełnienie brakującego ogniwa..